Narty Biegowe - Supraśl - Białystok

Wypożyczalnia nart Supraśl, ul Sowia 10 tel. 660685371

Sporty zimowe kojarzą się wszystkim najbardziej z łyżwiarstwem i skokami narciarskimi. Jednak nie można zapomnieć także o narciarstwie biegowym. Jest dużo osób, również amatorów, którzy właśnie w taki sposób spędzają wolny czas w czasie zimowym. Nie da się ukryć, że do wykonywana tego rodzaju sportu, niezbędny jest odpowiedni sprzęt oraz atrakcyjny teren. Niestety, nie każdego stać na zakup nart i wszystkich przydatnych rzeczy dla całej rodzinki. Dlatego też, pragniemy zaproponować Wam inne rozwiązanie. Dla wszystkich osób najdoskonalszym wyjściem będzie wypożyczalnia nart, dzięki której będziemy mogli bawić się narciarstwem biegowym bez wydawania wszystkich oszczędności. Wypożyczalnią godną polecenia jest Mokol, która znajduje się w miejscowości Supraśl. Oczywiście można skorzystać z przygotowanych tras narciarskich. Zapewniamy, iż każdy znajdzie tam trasę z dostosowanym poziomem trudności do swoich umiejętności. Co szczególnie ważnie, wypożyczyć można tam sprzęt zarówno dla kobiet, mężczyzn, również dzieci.

Kiedy przyjdzie zima, a jest ona tutaj najdłuższa w Polsce gdyż trwa około 90 dni, zapraszamy Cię na narty. Narciarstwo biegowe na tych terenach ma długoletnie tradycje, sprzyjają temu dobre warunki. Do Twojej dyspozycji jest kilka tras narciarskich wokół Supraśla.

Codziennie 9.00-18.00 miłośnicy sportów zimowych mogą korzystać z przygotowanych tras narciarskich i pętli o długości 1, 2, 3 i 4km na Uroczysku Glinki.

W wypożyczalni nart biegowych znajduje się wystarczająca ilość kompletów nart o rozmiarach od 120cm do 205cm (buty o różnych rozmiarach) zarówno męskie jak i damskie oraz dziecięce. Narty wzbogacone są o tzw. łuskę ułatwiającą stawianie pierwszych kroków w narciarstwie.

Trasy narciarskie na Uroczysku Glinki są 1, 2, 3, 4km. Trasy mają różny stopień trudności tak aby mogły być atrakcyjne zarówno dla amatorów jak i dla profesjonalistów. Każdej trasie odpowiada odpowiedni kolor na tabliczkach tak aby narciarze łatwo mogli rozpoznawać na której pętli się znajduje.